Symfony News

UP#37: Kwiecień plecień

Uszanowanko! Programowanko :) Niewiele rzeczy jest tak pewnych, jak kolejna, comiesięczna dawka Uszanowanka. Tym razem czeka nas wyjątkowo różnorodny zestaw prezentacji – mamy coś zarówno dla frontendowców (Vue), jak i backendowców (WebAssembly) oraz coś, co przyda się każdemu (jak współpracować z designerami).

Aleksander Patschek – Start writing in WebAssembly

O WebAssembly dużo się słyszy w ostatnim czasie. Ale co to w ogóle takiego? Czego potrzebujemy, by w tym pisać? Kiedy warto się zastanowić nad wykorzystaniem? Czy można to już stosować w projektach? Na te oraz inne pytania odpowiem podczas mojej prezentacji.

Michał Bujalski – Supercharge your next Vue app with Nuxt

Vue to nowy zawodnik wagi ciężkiej w świecie JS. Jak robić za jego pomocą skalowalne aplikacje frontendowe? Jakie problemy rozwiązuje Nuxt i dlaczego warto go użyć w następnym projekcie Vue? Co może pójść nie tak w live codingu podczas prezentacji? Wszystko to i więcej w jednej prezentacji!

Dawid Domagała – Jak ułożyć współpracę z projektantem żeby nie zwariować?

W mojej prezentacji postaram się przekazać kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Wam usprawnić współpracę z projektantami. Czy projektanci aż tak bardzo różnią się od developerów? Jak prawidłowo się z nimi komunikować i czego od nich oczekiwać? To wszystko w moim wystąpieniu. Będą też memy. Zapraszam.

A do tego, jak zwykle – darmowa pizza i napoje. Zapraszamy!


Organizer: Doges

Event time: 17-04-2019 15:30:00 UTC

Address:
Dolnych Wałów 8
Gliwice
Poland
Join
Source: http://www.meetup.com

About us

What a Symfony developer should know about the framework: News, Jobs, Tweets, Events, Videos,...

Find us on Twitter

Find us on Facebook

ADS